UFO Obserwowane w Alicante

Kto by pomyślał, że NASA będzie badać UFO, które było widziane podczas burzy w Alicante. Dokładnie UFO było obserwowane przez Hiszpańskiego informatyka, filmował on burzę nad Alicante i wtedy dostrzegł coś dziwnego.

UFO, Obserwowane, Widziane, Alicante, Hiszpania, NASA, Mr Molla, Film

Film, który nakręcił najwyraźniej pokazuje srebrzysty obiekt latający po niebie, nagranie to rozprzestrzeniło się na cały świat, hiszpańska agencja informacyjna Agencia 6 odnotowała masę telefonów z całego świata od entuzjastów UFO i obserwatorów burz.

Według tej agencji informacyjnej najciekawszą rozmową telefoniczną była ta od samego NASA, która prosiła o oryginalny materiał filmowy ze zdarzenia w celu dalszego zbadania zjawiska.

Co ciekawe NASA do tej pory nie potwierdziło swojego zainteresowania UFO w Alicante. Najwyraźniej wciąż udają że UFO nie istnieje a za naszymi plecami je badają.

Mr Molla, hiszpański informatyk obudził się wcześnie rano w sobotę, gdyż była silna burza z mocnymi wyładowaniami. Szybko złapał za swój telefon komórkowy, aby nagrać elektryzujące burzowe wydarzenie.

Nakręcony film z ujęciami UFO stał się przyczyną ogólnoświatowej reklamy UFO w Alicante. To zdarzenie zostało również przeanalizowane przez Uniwersytet w Alicante, powołując się na „coś dziwnego”, jak twierdzi Mr Molla.

Czy to byli kosmici? Czy może była to latająca antena satelitarna zerwana z domu podczas burzy? mogło i tak być. Czas pokaże czy NASA złoży swój raport w tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.

Komentarz do “UFO Obserwowane w Alicante”


Copyright © espana24.pl - Polski portal o Hiszpanii, wybrzeżu Costa Blanca oraz mieście Alicante i Torrevieja.