Zakup Nieruchomości w Hiszpanii Bezpośrednio u Dewelopera

Zwykle kiedy chcemy kupić nieruchomość w Hiszpanii w postaci domu, willi czy apartamentu to korzystamy z usług agencji nieruchomości. Jest to najczęściej spowodowane brakiem znajomości języka Hiszpańskiego. Ale czy na pewno jesteśmy skazani na pośrednictwo agencji przy zakupie nieruchomości w Hiszpanii? Otóż nie! jeśli znamy w najmniejszym stopniu angielski to poradzimy sobie sami, albowiem w biurze każdego dewelopera dogadamy się w języku angielskim.

Na zdjęciu osiedle Bellavista znanego dewelopera Amay.

Jak Znaleźć Biuro Dewelopera?

Hiszpańscy budowniczy mają przy każdej budowie swoje biura (małe budki stojące obok budowy) w których można spytać o cenę danej nieruchomości i o inne szczegóły. Wystarczy wynająć samochód i zrobić rekonesans. Jeśli nie wiesz gdzie dokładnie jechać, to zwróć uwagę że w mieście w którym się znajdujesz widać wysokie dźwigi budowlane, tam właśnie się kieruj a znajdziesz budowę dewelopera.

Co Zrobić Jeśli Znaleźliśmy już Nieruchomość do Zakupu

Kiedy mamy już namierzoną nieruchomość (dom, willę, apartament), którą chcemy kupić, to musimy wynająć prawnika, który się wszystkim zajmie, sprawdzi dokładnie dewelopera i to co on oferuje. W tej chwili w Hiszpanii jest dużo kancelarii prawniczych, które mówią w języku polskim, więc z tym nie będzie problemu. Pamiętaj że korzystając z pośrednictwa agencji nieruchomości i tak będziesz musiał wynająć oddzielenie prawnika, więc poszukiwanie nieruchomości w Hiszpanii na własną rękę jest jak najbardziej opłacalne.

Dlaczego Kupno Nieruchomości Bezpośrednio od Dewelopera Jest Opłacalne

W prawdzie kiedy korzystasz z pośrednictwa agencji przy kupnie nieruchomości w Hiszpanii, to ta poda Ci ceny takie same jak deweloper, gdyż w branży jest taka zasada. Mówimy tutaj o nowo budowanych domach, willach, apartamentach. Rynek pierwotny ma inne zasady. Wracając do meritum, podane ceny będą takie same, ale jeśli udamy się bezpośrednio do dewelopera, to możemy o wiele więcej wynegocjować np.: dodatkowe meble, pełny sprzęt RTV-AGD do kuchni, klimatyzację czy też pompę do basenu. A nawet można i często się to udaje zbić cenę całej nieruchomości. Dzieje się tak gdyż deweloper nie będzie musiał zapłacić prowizji agencji nieruchomości przez co jest chętniejszy do wszelkich negocjacji.

Co Oferują Deweloperzy w Hiszpanii

Na Costa Blanca gdzie nasza redakcja się znajduje, jest kilku znanych deweloperów, którzy oferują przepiękne wille i apartamenty. Nie będziemy tutaj opisywali wszystkich, ale podamy przykład jednego, który ma według nas najlepsze lokalizacje swoich budów z najlepszymi widokami. Mowa tutaj o firmie deweloperskiej Amay, która ma jedyną w swoim rodzaju lokalizację o nazwie Bellavista. Jest to bardzo wysoko położone miejsce z widokiem na miasto Torrevieja, różowe jezioro, okoliczne góry i morze w oddali. Deweloper Amay ma do zaoferowania liczne projekty willi, parę z nich przedstawiamy poniżej:

Amay Deluxe Gemma

Model Gemma to parterowa i kompaktowa willa o powierzchni 92m2, w której znajdziemy kuchnię, salon, pokoje z łazienkami oraz dodatkowo zagospodarowaną na salon rozrywki piwnicą. Liczba sypialni, w zależności od preferencji, może wynosić 2 albo 3. Wykończenie kuchni może zostać wykonane w wysokim połysku bądź, dla miłośników klasycznego stylu, w kolorze drewna. Powierzchnia całego zabudowania modelu Gemma to 168m2. Willa posiada prywatny basen, miejsce parkingowe przed domem, ogródek, solario, czyli taras na dachu o powierzchni 76m2 oraz taras przed domem. Dodatkowo, w ramach prezentu, dom wyposażamy w klimatyzację oraz sprzęt AGD w kuchni. Willę Gemma z serii Deluxe stworzyliśmy z myślą o klientach ceniących sobie wysoki komfort i jednocześnie schludne zacisze domowe. Może ona powstać w kilku lokalizacjach, które mieszczą się w najlepszych obszarach Costa Blanca, takich jak: Dehesa de Campoamor czy Bellavista. W tych miejscach realizujemy niezależne wille o różnej powierzchni z prywatnymi basenami dopasowany i do potrzeb naszych klientów.

Amay Deluxe Gemma 2+1

Model Gemma 2+1 to piętrowa willa o powierzchni 134m2, w której znajdziemy kuchnię, salon oraz pokoje z łazienkami. Klienci decydując się na ten model willi mają do dyspozycji trzy sypialnie, z czego jedna umieszczona jest na piętrze budynku. Wykończenie kuchni może zostać wykonane w wysokim połysku bądź, dla miłośników klasycznego stylu, w kolorze drewna. Willa posiada prywatny basen, miejsce parkingowe przed domem, ogródek, solario, czyli taras na dachu oraz taras przed domem. Dodatkowo, w ramach prezentu, dom wyposażamy w klimatyzację oraz sprzęt AGD w kuchni. Willę Gemma z serii Deluxe stworzyliśmy z myślą o klientach ceniących sobie wysoki komfort i jednocześnie schludne zacisze domowe. Może ona powstać w kilku lokalizacjach, które mieszczą się w najlepszych obszarach Costa Blanca, takich jak: Dehesa de Campoamor czy Bellavista. W tych miejscach realizujemy niezależne wille o różnej powierzchni z prywatnymi basenami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów.

Amay Deluxe Greta

Model Greta z serii Deluxe to bardzo prestiżowa propozycja, która została zaprojektowana z myślą o wymagających klientach o powierzchni 225m2. Jest to największy, dostępny model willi w ofercie Amay. Model Greta dostępny jest w wersji z 4 sypialniami i 4 łazienkami, jednak liczba jak i aranżacja pomieszczeń może zostać zmodyfikowana i dopasowana do życzeń klienta. Dom posiada bardzo luksusowe wykończenie, prywatny basen o wymiarach 8m x 4m, na parterze taras o powierzchni 14m2 oraz taras na piętrze o powierzchni 13m2 i solario na dachu o powierzchni 66m2. Istnieje możliwość dobudowania piwnicy. Jeśli uwielbiasz ciepłe kraje i cenisz sobie zdrowe powietrze, to trafiłeś pod dobry adres. Willa może zostać wybudowana w kilku znakomitych lokalizacjach, najlepszych obszarów Costa Blanca takich jak: Dehesa de Campoamor, Bellavista.

Amay Deluxe Lea

Model Lea to piętrowa willa o powierzchni 134m2, w której znajdziemy kuchnię, salon oraz pokoje z łazienkami. Ten model willi oferuje wybór pomiędzy trzema a czterema sypialniami z osobnymi łazienkami. Jest to bardzo minimalistyczny projekt, który mimo to zaskakuje wszechstronnością. Kuchnia wykończona w wysokim połysku oferuje mnóstwo powierzchni do gotowania. Na piętrze budynku znajdziemy taras, a na dachu solario o powierzchni ok. 46m2. Ponadto willa posiada prywatny basen, miejsce parkingowe przed domem oraz taras przed domem. Dodatkowo, w ramach prezentu, dom wyposażamy w klimatyzację oraz sprzęt AGD w kuchni. Willę Lea z serii Deluxe zaprojektowaliśmy z myślą o klientach lubujących się w minimalizmie i ceniących sobie wszechstronność połączoną z funkcjonalnością. Może ona powstać w kilku lokalizacjach, które mieszczą się w najlepszych obszarach Costa Blanca, takich jak: Dehesa de Campoamor czy Bellavista. W tych miejscach realizujemy niezależne wille o różnej powierzchni z prywatnymi basenami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów.

Amay Deluxe Marta

Model Marta to niezwykle luksusowa propozycja jednej z największych willi, dostępnej w rozmiarze o powierzchni 197m2, w których, w zależności od życzeń i potrzeb klienta mogą mieścić się 3-5 wszechstronne pokoje oraz 1-3 łazienki w wysokim standardzie, ekskluzywnym wykończeniu i wyjątkowym designie. Stonowana, utrzymana w przeważającej bieli kolorystyka, odcienie drewna oraz dużo szkła. W tym domu nowoczesność widoczna jest zarówno w całości, jak i w detalach. Kuchnia to koncepcja minimalizmu, prostoty i funkcjonalności z jednoczesnym zachowaniem charakteru całego wnętrza. Główna sypialnia jest połączona z ogromną łazienką tworząc prywatne, domowe SPA. Niezwykłym „highlightem” i dopełnieniem nowoczesnego stylu są w całości wykonane ze szkła, podświetlane schody. Budynek znajduje się na działce o powierzchni 400m2. Willa posiada prywatny basen, garaż, miejsce parkingowe przed domem, ogródek, solario, czyli taras na dachu o powierzchni 107m2, balkon oraz taras przed domem. Dodatkowo, w ramach prezentu, dom wyposażamy w klimatyzację oraz sprzęt AGD w kuchni. Willę Marta z serii Deluxe stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających i ceniących sobie wysoki komfort klientach. Może ona powstać w kilku lokalizacjach, które mieszczą się w najlepszych obszarach Costa Blanca, takich jak: Dehesa de Campoamor czy Bellavista. W tych miejscach realizujemy niezależne wille o różnej powierzchni z prywatnymi basenami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów.

Amay Deluxe Penélope

Model Penélope to kolejna propozycja największych willi o powierzchni 193m2, która jest utrzymana w awangardowym stylu. W willi tej mieszczą się 3 sypialnie oraz 3 łazienki, wykonane z najlepszej jakości materiałów i z ogromną starannością, których liczba może ulec zmianie, wedle życzeń klienta. Całe wnętrze utrzymane jest w spokojnej, jasnej, kolorystyce, która w połączeniu z dużą ilością oszklenia ociepla całe wnętrze. Każda z sypialni wyposażona jest w osobną łazienkę, a główna sypialnia znajdująca się na parterze willi dodatkowo posiada garderobę z automatycznie podświetlanymi szafkami w systemie LED. Dopełnieniem nowoczesnej aranżacji domu są szklane schody z podświetlanymi stopniami oraz mini-ogródek z wodospadem znajdujący się pomiędzy kuchnią a salonem i wiele innych, ciekawych gadżetów. Cały budynek umiejscowiony jest na działce o powierzchni około 400m2. Willa posiada prywatny basen, solario, czyli taras na dachu o powierzchni 112m2, taras na piętrze oraz taras przed domem. Dodatkowo willa posiada omieszczenie podziemne do dobrowolnej aranżacji o powierzchni 160m2. W ramach prezentu dom wyposażamy w klimatyzację oraz sprzęt AGD w kuchni. Willę Penélope z serii Deluxe stworzyliśmy z myślą o najbardziej wymagających i ceniących sobie wysoki komfort klientach. Może ona powstać w kilku lokalizacjach, które mieszczą się w najlepszych obszarach Costa Blanca, takich jak: Dehesa de Campoamor czy Bellavista. W tych miejscach realizujemy niezależne wille o różnej powierzchni z prywatnymi basenami dopasowanymi do potrzeb naszych klientów.

Amay Deluxe Silvia

Model Silvia z serii Deluxe to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych modeli. Silvia dostępna jest w wersji z 3 albo 4 sypialniami i jej całkowita powierzchnia wynosi 157m2. Jest to bardzo wszechstronny model wykończony w jasnej kolorystyce z błyszczącymi dodatkami, jak najwyższej jakości kafle czy wzorzyste struktury na ścianach. Duże okna zapewniają dopływ dużej ilości naturalnego światła przez cały dzień. Willa Silvia posiada solario na dachu o powierzchni 53m2, balkon na piętrze, prywatny basen, miejsce do zaparkowania oraz taras przed domem. Willa może zostać wybudowana w kilku znakomitych lokalizacjach, najlepszych obszarów Costa Blanca takich jak: Dehesa de Campoamor, Bellavista.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © espana24.pl - Polski portal o Hiszpanii, wybrzeżu Costa Blanca oraz mieście Alicante i Torrevieja.